Tera tim

Ana Nikšić-Šarić, univ.spec.oec. – direktorica
E-pošta: aniksic@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-002

Ruža Lubina, oec. – stručni suradnik
E-pošta: rlubina@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-000

Gertruda Nikolašević – stručni suradnik
E-pošta: gnikolasevic@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-000

Ivona Šagodić, mag.oec. – stručni suradnik
E-pošta: ivona@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-014

Dipl. Inform. (FH) Birgit Boehning – stručni suradnik
E-pošta: birgit@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-009

Ivana Dumančić, mag.oec. – stručni suradnik
E-pošta: ivana@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-019

Elizabeta Mijatović, mag.oec. – stručni suradnik
E-pošta: elizabeta@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-044

Martina Krsnik, mag.educ.phil. et mag.philol.angl. – stručni suradnik
E-pošta: martina@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-011

Dejan Neff, mag. iur. – stručni suradnik
E-pošta: dejan@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-003

Danijela Gazdik, mag.oec. – stručni suradnik
E-pošta: danijela@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-010

Vedran Lederer, mag.ing.agr. – stručni suradnik
E-pošta: vedran@tera.hr
Tel.: +385 (0)31/251-008

X